Yhdistyksemme osoite on samassa tilassa James Koskisen vapaapäivän kanssa:

Jämsän Seudun Pelastakaa Lapset ry, Koskentie 11, 42100 Jämsä

 

Yhdistyksen hallitus ja vastuut

Puheenjohtaja/tiedotus: Sanna Pekki, sanna.pekki@gmail.com
Varapuheenjohtaja/tiedotus: Päivi Ketolainen, paivi.ketolainen@pp.inet.fi, 040 7296213
Sihteeri: Ansa Ruponen, ansa.ruponen@fimnet.fi, 0400 646083
Varamummotoiminnan vastaavat:  Seija Laine, seijalaine@wippies.fi, 040 7513079 sekä Anne Nenola, anne.nenola@pp.inet.fi

Taloudenhoitaja: Tarja Oksanen, tarja_oksanen@luukku.com, 0400 244255
Paikalliset projektit:  Hannu Uosukainen, hannu.uosukainen@upm-kymmene.com, 050 4211786, Sissi Juhola, Leila Seppälä

Hallituksen varajäsenet: Susanna Sinisaari-Kaislo, Raisa Heino